
Кулон срібний Перо
277 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Мил ПС 45
Відправка з 06 травня 2026- +380 (99) 708-93-83мтс Віталій
- +380 (73) 445-50-90life Віталій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кулон срібний Перо»
Термін виготовлення виробу становить від 3 до 10 робочих днів з моменту прийняття замовлення!
Срібна підвіска у вигляді Пера ПС 45 означає-перемогу, переродження, надію або мрію.
Всі вироби виготовляємо у сріблі та золоті, а так само з позолотою, срібленням та нанесенням різнокольорової емалі, а каміння можна замовити від стандартних до дорогоцінних!!! Всі ювелірні вироби проходять внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної служби України!

Матеріал: срібло 925 проби.
Стать: Унісекс.
Вага: +- уточнюйте г (орієнтовна, можливі відхилення).
Виготовлення: 3-10 робочих днів.
Доступні варіанти виконання: позолота, чорніння, родіювання, кольорова емаль, вставки з фіанітів, напівдорогоцінного та дорогоцінного каміння.
Як обрати / доповнити виріб: допоможемо підібрати оптимальний варіант.
Подарункова упаковка: усі вироби акуратно пакуємо, щоб прикрасу можна було одразу подарувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ешелон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.8 г |
| Довжина | 20 мм |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 277 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка. Термін виготовлення: 3–15 робочих днів.


