
Хрест срібний з Розп'яттям і Святими
3 668 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Мил 7854.2
Відправка з 07 травня 2026- +380 (99) 708-93-83мтс Віталій
- +380 (73) 445-50-90life Віталій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хрест срібний з Розп'яттям і Святими»
Термін виготовлення виробу складає від 7 до 15 робочих днів з моменту прийняття замовлення! Хранителями. Господь зображений ніби високо піднесеним над землею з вільно простягненими руками, що ніби обіймає весь Всесвіт і дивиться на людство з батьківською любов'ю.
Цей православний хрестик стане відмінним подарунком або прикрасить вас! стандартних до дорогоцінних!!! Всі ювелірні вироби проходять внутрішній контроль якості, а також контроль державною пробірною службою України!

Матеріал: срібло 925 проби.
Стать: Унісекс.
Вага: +- уточнюйте г (орієнтовна, можливі відхилення).
Виготовлення: 3-10 робочих днів.
Доступні варіанти виконання: позолота, чорніння, родіювання, кольорова емаль, вставки з фіанітів, напівдорогоцінного та дорогоцінного каміння.
Як обрати / доповнити виріб: допоможемо підібрати оптимальний варіант.
Подарункова упаковка: усі вироби акуратно пакуємо, щоб прикрасу можна було одразу подарувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ешелон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 г |
| Довжина | 45 мм |
| Проба | 925 |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 3 668 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка. Термін виготовлення: 3–15 робочих днів.


