
Шарм Бусин срібний Виноградний Крон.
1 565 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ПР Б234-R
Відправка з 07 травня 2026- +380 (99) 708-93-83мтс Віталій
- +380 (73) 445-50-90life Віталій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шарм Бусин срібний Виноградний Крон.»
Термін виготовлення виробу становить від 3 до 10 робочих днів з моменту прийняття замовлення!
Шарм Бусин срібний Виноградний Крон Б234-R
«Величаємо Тя, Живодавче Христе, і шануємо пречисті плоті Твоє преславне перетворення»
Розмір: 27*9 мм внутрішній діаметр отвору 5 мм .
Всі вироби виготовляємо в сріблі та золоті, а так само з позолотою, срібленням та нанесенням різнобарвної емалі, а каміння можна замовити від стандартних до дорогоцінних!!!

Матеріал: срібло 925 проби.
Стать: Унісекс.
Вага: +- уточнюйте г (орієнтовна, можливі відхилення).
Виготовлення: 3-10 робочих днів.
Доступні варіанти виконання: позолота, чорніння, родіювання, кольорова емаль, вставки з фіанітів, напівдорогоцінного та дорогоцінного каміння.
Як обрати / доповнити виріб: допоможемо підібрати оптимальний варіант.
Подарункова упаковка: усі вироби акуратно пакуємо, щоб прикрасу можна було одразу подарувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ешелон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.5 г |
| Довжина | 27 мм |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Тип шарму | Намистина |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Матеріал | Золото |
- Ціна: 1 565 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка. Термін виготовлення: 3–15 робочих днів.


