
Шарм Бусина срібна Шестикрилий Серафим.
2 966 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ПР Б231-R
Відправка з 07 травня 2026- +380 (99) 708-93-83мтс Віталій
- +380 (73) 445-50-90life Віталій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шарм Бусина срібна Шестикрилий Серафим.»
Термін виготовлення виробу складає від 7 до 15 робочих днів з моменту прийняття замовлення! навколо невеликого хреста центром вписані в пелюстки незабудки. Але незабудка – це нагадування не лише про близьких. Її хрестоподібна форма насамперед нагадує про Бога. А хто пам'ятає Бога, того і Бог не забуде. «Господа співайте і звеличуйте Його на віки» - написано на обороті намистини.
Розмір: 17*16 мм внутрішній діаметр отвору 5 мм.
вироби виготовляємо в сріблі та золоті, а так само з позолотою, сріблом та нанесенням різнокольорової емалі, а каміння можна замовити від стандартних до дорогоцінних!!!

Матеріал: срібло 925 проби.
Стать: Унісекс.
Вага: +- уточнюйте г (орієнтовна, можливі відхилення).
Виготовлення: 3-10 робочих днів.
Доступні варіанти виконання: позолота, чорніння, родіювання, кольорова емаль, вставки з фіанітів, напівдорогоцінного та дорогоцінного каміння.
Як обрати / доповнити виріб: допоможемо підібрати оптимальний варіант.
Подарункова упаковка: усі вироби акуратно пакуємо, щоб прикрасу можна було одразу подарувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ешелон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.7 г |
| Довжина | 17 мм |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Тип шарму | Намистина |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Матеріал | Золото |
- Ціна: 2 966 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка. Термін виготовлення: 3–15 робочих днів.



