
Підвіска із срібла фенікс 30 Seconds to Mars
1 657 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: БР
Відправка з 06 травня 2026- +380 (99) 708-93-83мтс Віталій
- +380 (73) 445-50-90life Віталій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіска із срібла фенікс 30 Seconds to Mars»
Термін виготовлення виробу становить від 3 до 10 робочих днів з моменту прийняття замовлення!
Один із логотипів групи 30 Seconds to Mars— Фенікс,Самі музиканти називають його Мітра (Mithra). Спочатку Фенікс був основним логотипом групи і використовувався для її первісного просування. Кулон дуже симпатичний і важкий він підійде як і хлопцю, так і дівчині! вироби виготовляємо у сріблі та золоті, а так само з позолотою, срібленням та нанесенням різнокольорової емалі, а каміння можна замовити від стандартних до дорогоцінних!!! 

Матеріал: срібло 925 проби.
Стать: Унісекс.
Вага: +- 4.5 г (орієнтовна, можливі відхилення).
Виготовлення: 3-10 робочих днів.
Доступні варіанти виконання: позолота, чорніння, родіювання, кольорова емаль, вставки з фіанітів, напівдорогоцінного та дорогоцінного каміння.
Як обрати / доповнити виріб: допоможемо підібрати оптимальний варіант.
Подарункова упаковка: усі вироби акуратно пакуємо, щоб прикрасу можна було одразу подарувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ешелон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.5 г |
| Довжина | 30 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Музика |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 4.5 грама |
| Добавки | Черненное по узору |
| Метал Вироби | срібло 925 проби |
| Розмір виробу | 3х3 див. |
- Ціна: 1 657 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка. Термін виготовлення: 3–15 робочих днів.




