
Сережки зі срібла Nirvana
2 289 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: БР ПС-81 Б
Відправка з 06 травня 2026- +380 (99) 708-93-83мтс Віталій
- +380 (73) 445-50-90life Віталій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки зі срібла Nirvana»
Термін виготовлення виробу становить від 3 до 10 робочих днів з моменту прийняття замовлення!
Радий запропонувати вам сережки зі срібла із символікою групи Nirvana. групи! Так само вони мають на увазі під своїм зовнішнім виглядом "Смайли". Сережки не залишать поза увагою перехожих і оточуючих вас людей!Всі вироби виготовляємо у сріблі та золоті, а так само з позолотою, срібленням та нанесенням різнокольорової емалі, а каміння можна замовити від стандартних до дорогоцінних!!!

Матеріал: срібло 925 проби.
Стать: Унісекс.
Вага: +- 5 г (орієнтовна, можливі відхилення).
Виготовлення: 3-10 робочих днів.
Доступні варіанти виконання: позолота, чорніння, родіювання, кольорова емаль, вставки з фіанітів, напівдорогоцінного та дорогоцінного каміння.
Як обрати / доповнити виріб: допоможемо підібрати оптимальний варіант.
Подарункова упаковка: усі вироби акуратно пакуємо, щоб прикрасу можна було одразу подарувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ешелон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.5 г |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Довжина | 25 мм |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Музика |
| Товщина | 1.1 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 5 грам пара |
| Метал Вироби | срібло 925 |
| Розмір виробу | 25х25 мм(без урахування вушок) |
- Ціна: 2 289 ₴
- Спосіб упаковки: В подарунковий мішечок



