Подарунок

Зображення срібна Богородиця Семистрільна
2 245 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ПР 401
Відправка з 07 травня 2026+380997089383
- +380 (99) 708-93-83мтс Віталій
- +380 (73) 445-50-90life Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 119 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Зображення срібна Богородиця Семистрільна»
Термін виготовлення виробу складає від 3 до 10 робочих днів з моменту прийняття замовлення!Срібний образ Богородиці Семистрільної !!! «Семістрельної» іконі Пресвятої Богородиці моляться, просячи захисту від злих людей, наклепів недоброзичливців, а також для пом'якшення власного серця, для позбавлення від недобрих помислів і засудження. написана молитва: &lbsp;«Уся чиста Діво, визволь раби Твоя від всяких бід і печалів». !!!
Матеріал: срібло 925 проби.
Стать: Унісекс.
Вага: +- уточнюйте г (орієнтовна, можливі відхилення).
Виготовлення: 3-10 робочих днів.
Доступні варіанти виконання: позолота, чорніння, родіювання, кольорова емаль, вставки з фіанітів, напівдорогоцінного та дорогоцінного каміння.
Як обрати / доповнити виріб: допоможемо підібрати оптимальний варіант.
Подарункова упаковка: усі вироби акуратно пакуємо, щоб прикрасу можна було одразу подарувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ешелон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.9 г |
| Довжина | 34 мм |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метал Вироби | срібло 925 |
| Розмір виробу | 2,8 х 1,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 245 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка. Термін виготовлення: 3–15 робочих днів.


