
Хрест срібний Вірменський та Єврейський
2 823 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ЮвМ 412 920
Відправка з 07 травня 2026- +380 (99) 708-93-83мтс Віталій
- +380 (73) 445-50-90life Віталій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хрест срібний Вірменський та Єврейський»
Термін виготовлення виробу становить від 3 до 10 робочих днів із моменту прийняття замовлення!
Двосторонній Хрест зі срібла 925 проби Вірменський та Єврейський, що об'єднує дві релігії – Іудейську та Християнську. На цьому хресті є символи двох релігій. Якщо один із батьків єврей, а інший вірменин? Який релігії буде дитина? Цей хрест – поєднання релігій!
Такий хрестик стане чудовим подарунком вашій дитині, або Вас оберігатиме і захищатиме.
Всі вироби виготовляємо у сріблі та золоті, а так само зі старовинною технологією чорніння, позолотою, срібленням та нанесенням різнокольорової емалі, а каміння можна замовити від стандартних до дорогоцінних!!! Усі ювелірні вироби проходять внутрішній контроль якості та контроль державної пробірної служби України!

Матеріал: срібло 925 проби.
Стать: Унісекс.
Вага: +- уточнюйте г (орієнтовна, можливі відхилення).
Виготовлення: 3-10 робочих днів.
Доступні варіанти виконання: позолота, чорніння, родіювання, кольорова емаль, вставки з фіанітів, напівдорогоцінного та дорогоцінного каміння.
Як обрати / доповнити виріб: допоможемо підібрати оптимальний варіант.
Подарункова упаковка: усі вироби акуратно пакуємо, щоб прикрасу можна було одразу подарувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ешелон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.74 г |
| Довжина | 40 мм |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Товщина | 2.68 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 2 823 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка. Термін виготовлення: 3–15 робочих днів.






