
Підвіска срібна з Картою України
821 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ЮвМ 412 880
Відправка з 06 травня 2026- +380 (99) 708-93-83мтс Віталій
- +380 (73) 445-50-90life Віталій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіска срібна з Картою України»
Термін виготовлення виробу становить від 3 до 10 робочих днів із моменту прийняття замовлення!
Незвичайна срібна підвіска Карта України стане чудовим доповненням до вашого гардеробу та підкреслить Вона створена спеціально для справжніх поціновувачів та патріотів країни! Не пропустіть шанс порадувати себе або зробити довгоочікуваний подарунок близькій людині!
Всі вироби виготовляємо в сріблі та золоті, а так само з позолотою, сріблом та нанесенням різнобарвної емалі, а каміння можна замовити від стандартних до дорогоцінних!!! Усі ювелірні вироби проходять внутрішній контроль якості та контроль державної пробірної служби України!

Матеріал: срібло 925 проби.
Стать: Унісекс.
Вага: +- уточнюйте г (орієнтовна, можливі відхилення).
Виготовлення: 3-10 робочих днів.
Доступні варіанти виконання: позолота, чорніння, родіювання, кольорова емаль, вставки з фіанітів, напівдорогоцінного та дорогоцінного каміння.
Як обрати / доповнити виріб: допоможемо підібрати оптимальний варіант.
Подарункова упаковка: усі вироби акуратно пакуємо, щоб прикрасу можна було одразу подарувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ешелон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.25 г |
| Довжина | 20 мм |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 821 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка. Термін виготовлення: 3–15 робочих днів.




