
Кулон срібний Тризуб Мечі Великий
3 483 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: БР ПС-96 Б
Відправка з 06 травня 2026- +380 (99) 708-93-83мтс Віталій
- +380 (73) 445-50-90life Віталій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кулон срібний Тризуб Мечі Великий»
Термін виготовлення виробу складає від 7 до 15 робочих днів з моменту прийняття замовлення! до вашого гардеробу, а старовинна технологія чорніння яка наноситься на кулон візуально робить його об'ємнішим! Вона створена спеціально для справжніх цінителів і патріотів країни! Кулон Виготовляється зі срібла 925 проби!
Всі вироби виготовляємо у сріблі та золоті, а так само з позолотою, срібленням та нанесенням різнокольорової емалі, а каміння можна замовити від стандартних до дорогоцінних!!!

Матеріал: срібло 925 проби.
Стать: Унісекс.
Вага: +- 2.75 г (орієнтовна, можливі відхилення).
Виготовлення: 3-10 робочих днів.
Доступні варіанти виконання: позолота, чорніння, родіювання, кольорова емаль, вставки з фіанітів, напівдорогоцінного та дорогоцінного каміння.
Як обрати / доповнити виріб: допоможемо підібрати оптимальний варіант.
Подарункова упаковка: усі вироби акуратно пакуємо, щоб прикрасу можна було одразу подарувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ешелон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.5 г |
| Довжина | 49 мм |
| Проба | 925 |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | близько 2,75 грам |
| Метал Вироби | срібло 925 |
| Розміри виробу | 1,3 х 3 см |
- Ціна: 3 483 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка. Термін виготовлення: 3–15 робочих днів.




